Angheloiu Cristina

RECEPTIE

Ma numesc Cristina si lucrez ca receptionera in cadrul Spitalului Veterinar Exotic Vet de un an si jumatate. Imi place sa lucrez cu oamenii si animalele si sa interactionez zilnic cu acestia. Sunt o persoana calma, empatica si organizata si caut sa ma asigur ca fiecare client este intampinat cu profesionalism, iar comunicarea si programarile decurg cat mai eficient, atat pentru clienti, cat si pentru echipa medicala.

Specializari

0%
0%
0%